вівторок, 11 лютого 2020 р.

«Всеосвіта» вітає з Днем безпечного інтернету

«Всеосвіта» вітає з Днем безпечного інтернету – і запрошує взяти участь у конкурсі «Основи кібербезпеки»

11 лютого 2020 року світ відзначає День безпечного Інтернету (Safer Internet Day, SID), коли відповідальні користувачі обіцяють об'єднати свої сили по всій земній кулі, щоби працювати «Разом для кращого Інтернету».
Завдяки інтернету ми маємо безліч можливостей вчитися, обмінюватися, брати участь у подіях,  творити. Однак користування інтернетом має серйозні ризики для своїх користувачів – особливо вразливі тут діти: проблеми конфіденційності, кібербулінг, дезінформація, отримання потенційно шкідливого контенту, секстинг, фінансові онлайн-оборудки – і це лише маленька частина переліку.
Як ми можемо покращити ситуацію, надихати позитивні зміни у сфері безпеки в інтернеті? Принаймні ми можемо підвищувати обізнаність кожного щодо важливих проблем у цій сфері.
Саме задля цього цьому День безпечного Інтернету був заснований у 2004 році Insafe –  європейською мережею центрів обізнаності, які сприяють безпечному, відповідальному використанню інтернету й мобільних пристроїв молодими людьми.

Опановуйте безпечний інтернет у безкоштовному конкурсі «Основи кібербезпеки» від «Всеосвіти»! Конкурс є абсолютно безкоштовним, тому радимо зареєструвати весь клас, щоб ознайомити з кібербезпекою якомога більшу кількість дітей.
Кожний учасник конкурсу отримає можливість взяти участь в акції «Я – за основи кібербезпеки», яка проводиться в рамках конкурсу.10 найактивніших класів отримають у подарунок від української компанії BitKit конструктор «АкроБот»!
Поспішайте зареєструватись!
Сторінка конкурсу: https://vseosvita.ua/konkurs

День Безпечного Інтернету

День Безпечного Інтернету відзначайте з Програмою Академій Cisco.
Реєструйтесь на http://cs.co/SID2020
Приєднуйтесь до онлайн-уроку:
Інтернет: як безпечно гратися, навчатися, працювати.
Деталі заходу тут: https://mailchi.mp/2f66a52ac25c/sid_2020
В зручний день та час до 25 лютого поговоріть зі своїми учнями про питання Кібербезпеки.
Які матеріали до онлайн уроку?
Відеодоповіді білого хакера - викладача КПІ, професора з Одеського університету внутрішніх справ та студентів спеціальності кібербезпека ТНТУ точно зацікавлять не тільки Вас, але і школярів.
Цікавий та пізнавальний тест.
Можливість задати запитання експертам та отримати призи з логотипами організаторів.
Сертифікати учням.
Сертифікати навчальним закладам.

четвер, 6 лютого 2020 р.

Цікаві інтернет-конкурси від «На Урок»


 Ура! 🥳 Стартував новенький конкурс, який об'єднує всіх, хто користується інтернетом, та допомагає учням 1–11 класів отримувати максимум користі, часу, проведеного за комп'ютером.
👉 Головна мета — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті. Допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше 😉
📍 В основі завдань — не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп'ютером, планшетом, смартфоном та виходить в інтернет.

середа, 5 лютого 2020 р.

ДО УВАГИ УЧНІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ!


В усіх загальноосвітніх закладах Вінницької області від  4 лютого, запроваджено карантин на 10 днів – до 14 лютого.
За словами Володимира Буняка, учні відпрацьовуватимуть пропущені уроки шляхом ущільнення програми. А щоб не пропускати навчання, школярі можуть скористатись онлайн-уроками.
«На сайті лабораторії Вінницької ФМГ №17 є абсолютно всі уроки для загальноосвітніх навчальних закладів. Якщо в дитини є Інтернет, можна написати ФМГ №17, наприклад урок фізика 8 клас, електрика, дитина повністю заходить на цей сайт і вона вивчає урок», - пояснює Володимир Буняк.
Якщо система пропустила учня на наступний рівень – це означає, що рішення вірне.
Зареєструватись на сайті гімназії можна за посиланням

Увага! Карантин!!!


   Для того, щоб не переривати навчання під час карантину з 04.02.2020 по 13.02.2020, буде запропоновано дистанційне навчання.

Інформація про навчальний матеріал, який необхідно вивчити
 самостійно, розміщено  на сторінці «Дистанційне навчання під час
карантину» ,а також на  сайті школи на сторінці Інформатика та інформаційні технології
По закінченню карантину учні надають результати своєї роботи (практичні і творчі роботи, реферати, презентації, повідомлення та інше)  учителю або надсилають на електронну скриньку.

Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» Зима 2020

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У ОЛІМПІАДІ

Олімпіада безкоштовна, тому ми рекомендуємо залучити всіх учнів ваших класів
Щоб заявити учнів на олімпіаду, необхідно бути зареєстрованим або авторизованим користувачем.
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

НАГОРОДИ

Ми підтримуємо бажання кожного учня України спробувати свої сили в інтернет-олімпіаді «На Урок». Тому, незалежно від результатів олімпіади, кожен учасник отримає електронні сертифікати про участь. Переможці нагороджуються дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів всеукраїнського рівня.
Кожен учитель, чиї учні візьмуть участь в олімпіаді «На Урок», отримає свідоцтва та подяки, які будуть підтвердженням професійної активності педагога та доповнять учительське портфоліо:
  • «Свідоцтво про підготовку учнів» отримають усі вчителі.
  • «Свідоцтво про підготовку переможця (-ів)» отримають педагоги, чиї учні отримали відзнаки І, ІІ та ІІІ ступенів різного рівня.
  • «Подяка» за залучення 10 та більше учнів.